Ekskluzywny rejs bije rekordy 

Regent Seven Seas Cruises znane z organizowania luksusowych rejsów dookoła świata, planuje na rok 2027 kolejną niezwykłą podróż. Firma zapowiedziała 140-nocny rejs, który obejmie 71 miejsc w 40 krajach. Cena biletu wynosi od 91 500 dolarów do rekordowych 840 000 dolarów za osobę.

Co czeka pasażerów?

Podróż zacznie się na siedmioletnim okręcie Seven Seas Splendor w Miami. Trasa obejmuje przystanki w takich miejscach jak Kolumbia, Meksyk, Australia, Indie, Tajlandia czy Egipt. Po przepłynięciu przez Atlantyk statek dotrze do Bermudów, a rejs zakończy się w Nowym Jorku.

Statek Seven Seas Splendor i jego rozkosze

Seven Seas Splendor to jeden z największych statków należących do Regent Seven Seas jest więc idealny do organizacji tak odległych podróży. Podczas rejsu goście będą mogli korzystać z luksusowych udogodnień, takich jak spa, prywatny lokaj, a także cieszyć się oryginalnymi dziełami sztuki. Dodatkowo statek oferuje pięć restauracji serwujących wykwintne potrawy, w tym homara w tempurze, tatar ze steka z kawiorem oraz ravioli z parmezanem i sosem truflowym.

Inspirujące perspektywy

Prezes Regent Seven Seas Cruises, Andrea DeMarco, wyraziła przekonanie, że firma może spodziewać się "bezprecedensowego zainteresowania" rejsami w 2027 roku. W ciągu ostatnich czterech lat, rejsy dookoła świata Regent Seven Seas sprzedawały się w "rekordowym czasie", co pokazuje rosnące zainteresowanie tego typu podróżami.

Nowe horyzonty luksusu

Komfort i luksus oferowane przez Regent Seven Seas Cruises pokazują, do jakiego stopnia branża rejsów może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Pomimo wysokich cen, firma nie ma problemów ze sprzedażą biletów na swoje rejsy dookoła świata. Z każdym rokiem, zainteresowanie tego typu podróżami rośnie, prezentując nowe możliwości dla sektora turystyki.

https://www.businessinsider.com/regent-seven-seas-ultra-luxury-world-cruise-40-countries-2027-2024-3

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!