Japońska para rozpowszechnia pizzę w Wietnamie

Pizza, kojarzona najczęściej z Włochami, zdobywa serca mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej dzięki japońskiemu duetowi, Yosuke Masuko i Sanae Takasugi. Ta para, byli pracownicy IT, w ciągu ostatniej dekady stworzyła sieć restauracji, które nie serwują sushi, ramen czy tempury, ale specjalizują się w pizzy.

Rozwój działalności

Ich pierwszy sklep otworzył się w 2011 roku w Ho Chi Minh City. Do końca kwietnia 2024 roku Pizza 4P's rozrosła się do 32 lokalizacji w Wietnamie, w tym 14 w południowym centrum handlowym i 12 w Hanoi. Swoją działalność rozszerzyła również na arenę międzynarodową, otwierając biznes w Kambodży w 2021 roku, a w 2023 roku rozpoczynając ekspansję do Indii i Japonii.

Połączenie pasji i umiejętności

Yosuke Masuko i Sanae Takasugi to para, która doskonale połączyła pasję do jedzenia z umiejętnościami z zakresu informatyki. Dzięki metodologii opartej na danych udało im się w pełni zrozumieć potrzeby klientów i dopasować ofertę do oczekiwań konsumentów w różnych lokalizacjach. Ich podejście do kreowania jedzenia dla duszy okazało się strzałem w dziesiątkę.

Filozofia jedności

Podstawą sukcesu Pizza 4P's jest idea „oneness” - filozofia jedności, w której każdy element odgrywa kluczową rolę w tworzeniu doskonałego produktu. Począwszy od wysokiej jakości składników, przez kompetencje personelu, aż po satysfakcję klienta - wszystko stanowi integralną część większej całości, przyczyniając się do sukcesu restauracji Pizza 4P's.

Przedsiębiorczość jako misja

Przedsiębiorczość to nie tylko biznes, ale również misja, w której każdy produkt jest tworzony z myślą o zadowoleniu klienta. Japońska para, biorąc to pod uwagę, odniosła sukces w branży, która jest daleka od ich pierwotnego zawodu. Mając na uwadze ich ciągły wzrost, nie możemy doczekać się, gdzie ich pizza pojawi się następna.

Źródło: asia.nikkei.com

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!