Współpraca jako klucz do efektywności

Wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) stało się centrum rozmów we wszystkich branżach. Postępujący rozwój i wszechobecność nowych technologii skłaniają liderów biznesu do przemyślenia relacji pomiędzy pracownikami a AI w przyszłości. Wirtualne spotkanie zatytułowane "Ludzko-AI współpraca: klucz do efektywności i innowacji w miejscu pracy", zorganizowane przez Dell Technologies, zgromadziło panel ekspertów do rozmowy na temat doświadczeń, triumfów i przyszłości SI.

Aktywne wprowadzenie AI do miejsca pracy

Matt Baker, wiceprezes ds. umożliwienia AI w Dell Technologies, zwrócił uwagę na główne obszary, w jakich Dell integruje AI, począwszy od zwiększenia wydajności twórców oprogramowania po autokreację treści. Baker wierzy, że musimy być "technologicznymi optymistami" podchodząc do AI i dostrzega wielki potencjał technologii w reinwencji interakcji z cyfrowym światem.

Zastosowanie AI w medycynie i nieruchomościach

Dr Mozziyar Etemadi, dyrektor medyczny ds. zaawansowanych technologii w Northwestern Medicine, dostrzegł znaczące zmiany wprowadzone przez AI do tradycyjnych systemów medycyny. Podobne wyzwania zauważył Peter Miscovich, globalny doradca ds. praktyki i przyszłości pracy w JLL, który stwierdził, że "w przypadku cyklu życia nieruchomości rzeczywiście staramy się zredefiniować cały cykl życia."

Integracja AI z pracownikami

Rozmowa moderowana przez Tima Paradisa, korespondenta ds. przyszłości pracy w Business Insider, wprowadziła wiele istotnych pytań na temat integracji AI z siłą roboczą. Wszyscy trzej paneliści podkreślili znaczenie inicjatyw edukacyjnych we wszystkich branżach, aby nauczyć pracowników, jak korzystać z AI i ocenić, w jaki sposób może być najlepiej zintegrowana z istniejącymi procesami.

Rewolucja w większości branż

Sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować niemal każdą branżę. Jednak aby w pełni wykorzystać jej potencjał, niezbędne jest zaangażowanie w proces nauki i stosowania tych rozwiązań. Jak stwierdził Baker: "Określacie, jakie modele użyć, określacie, jak wygląda aplikacja, kontrolujecie swoje przeznaczenie".

Źródło: www.businessinsider.com

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!