Elegancki apartament z widokiem na morze

Na Riwierze Ateńskiej, ozdobie wybrzeża Egejskiego, dostępne jest dwupoziomowe, luksusowe mieszkanie. Za kwotę 1.3 miliona euro możemy nabyć apartament oferujący niezwykły widok na morze, zachodzące słońce i miasto.

Świetna infrastruktura i piękne okolice

Usytuowany na ostatnich dwóch piętrach nowoczesnego, pięciokondygnacyjnego budynku apartament stanowi doskonałą propozycję na Ateńskiej Riwierze, pomiędzy Glyfadą a Voulą - dwoma rozwijającymi się enklawami na 60-kilometrowym pasie nadmorskim. W sąsiedztwie znajdują się takie prestiżowe projekty jak nowy kurort One&Only Aesthesis, hotel Four Seasons Astir Palace Athens oraz pierwszy w okolicy klub prywatny - 91 Athens Riviera. Warto zaznaczyć, że w bliskim otoczeniu znajdują się liczne bary, kawiarnie, restauracje, supermarkety, szkoły, siłownie i apteki, wszystko w zasięgu spaceru od apartamentu. Pulsujące życiem handlowe centrum Voula oraz popularna plaża znajdują się zaledwie kilometr na południe. Około 3,22 km na wschód znajduje się Jezioro Vouliagmeni, które przyciąga turystów swoimi leczniczymi wodami mineralnymi, spa i restauracją.

Drewniane podłogi i urokliwy kominek

Wejście do apartamentu znajduje się na czwartym piętrze i otwiera się na przestronny salon połączony z jadalnią, który oświetlają lśniące drewniane podłogi. Duże okna zapewniają widok na otaczającą zieleń i dachy. W salonie znajduje się elegancki kominek, który dodaje charakteru pomieszczeniu. Kuchnia wyposażona jest w drewniane szafki, podłogi wyłożone kafelkami można wyjść z niej na duży balkon. Na tym samym piętrze znajduje się sypialnia z przestronną garderobą i łazienką wykończoną marmurem i szklanymi kafelkami. Mniejsza sypialnia również ma bezpośredni dostęp do balkonu. Główna sypialnia na piętrze zapewnia spektakularny widok na morze i zachód słońca. Jest pomalowana na biało, z widocznymi belkami stropowymi, posiada dwie garderoby oraz łazienkę wykończoną szklanymi kafelkami.

Tarasy, jacuzzi i relaks w otoczeniu natury

Płytki na czwartym piętrze balkonu dają dodatkową przestrzeń do relaksu o powierzchni około 27 metrów kwadratowych, wyposażoną w osadzone oświetlenie i baldachim zapewniający ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Natomiast taras na piętrze, z drewnianą podłogą i jacuzzi na cztery osoby, oferuje widoki na Morze Egejskie. Szklane ścianki działowe mogą oddzielać wannę z hydromasażem od reszty tarasu, który jest zadaszony drewnianym dachem. Górny taras składa się z dwóch sekcji o łącznej powierzchni około 60 metrów kwadratowych.

Inwestycja z korzyściami

Cena za metr kwadratowy to 524 dolarów, z rocznymi podatkami w wysokości 3 795 dolarów i miesięcznymi opłatami eksploatacyjnymi wynoszącymi 163 dolary. Warto zaznaczyć, że nabycie tej nieruchomości kwalifikuje nabywcę do programu Golden Visa w Grecji, oferującego greckie rezydentury w oparciu o zakup nieruchomości, transfery kapitału lub inwestycje.


Sprzedający nie przebywa w Grecji i nie zamieszkuje mieszkania od 2020 roku. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej posiadłości, skontaktuj się z Konstantinosem Anglouposem z Greece Sotheby's International Realty pod numerem +30-210-968-1070 lub odwiedź stronę internetową sothebysrealty.gr.

Źródło: https://www.nytimes.com/2024/04/12/realestate/1-3-million-homes-in-athens.html

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!