Hyatt Hotels wprowadza na rynek luksusowe japońskie kąpieliska

W związku ze wzrostem zainteresowania turystów zagranicznych nowymi celami podróży, amerykańska sieć hotelowa Hyatt Hotels ogłosiła w poniedziałek, że otworzy trzy ośrodki termalne w Japonii. Firma zapowiedziała jednocześnie uruchomienie nowej marki, pod którą będą oferowane tradycyjne japońskie usługi hotelowe.

Współpraca Hyatt i Kiraku

Atona to współpraca między Hyatt a japońskim startupem Kiraku, mająca na celu rewitalizację części Japonii poprzez wykorzystanie tradycyjnych krajobrazów miejskich i dziedzictwa naturalnego. Hyatt planuje otworzyć nowe luksusowe ośrodki w takich miejscach jak Yufu, Hakone i Yakushima.

Rozwój turystyki i nowe możliwości

Ruch turystyczny do Japonii stale rośnie, a wiele osób szuka nowych, niekonwencjonalnych miejsc do odwiedzenia. Dlatego Hyatt postanowiło zainwestować w tamtejszy rynek, oferując wyjątkowe doświadczenia, takie jak pobyt w tradycyjnym japońskim ryokan (gospodarstwie gościnnym) z własnymi gorącymi źródłami.

Ambitne plany Hyatt

Hyatt Hotels zapowiedziało trzy lokalizacje swoich nowych ośrodków Atona na konferencji prasowej w Tokio 27 maja. Plany te odzwierciedlają ambitne zamiary firmy, która chce skoncentrować się na niszowych segmentach rynku turystycznego i stworzyć wyjątkowe oferty dla swoich gości.

Dynamiczny rozwój branży turystycznej

Decyzja Hyatt Hotels o wprowadzeniu na rynek luksusowych japońskich kąpielisk z gorącymi źródłami pokazuje, jak dynamicznie rozwija się światowa branża turystyczna. Takie działania są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ekskluzywne i autentyczne doświadczenia turystyczne, które łączą komfort z lokalnymi tradycjami.

Źródło: asia.nikkei.com

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!