Liczne problemy prawne

Podczas wiosennego spotkania Komitetu Narodowego Partii Republikańskiej na Florydzie, były prezydent USA Donald Trump wyznał, że w zasadzie nie przejmuje się swoimi serią problemów prawnych.

Swoje problemy prawne traktuje jako część życia

Podczas prywatnego spotkania na Florydzie, Donald Trump powiedział uczestnikom, że nie jest zbyt zaniepokojony swoimi licznymi problemami prawnymi. W trakcie lunchu w Mar-a-Lago były prezydent stwierdził: "Jeżeli przejmujesz się zbytnio, to się dławisz. A ja się nie przejmuję. To jest tak, jakby, życie jest życiem," - zacytował NBC News, powołując się na nagranie z wydarzenia. Trump wyznał jednak obecnym, że zszokowało go, to kiedy pierwszy raz dowiedział się, że został oskarżony.

Trump kontra administracja Bidena

Podczas wydarzenia w Mar-a-Lago Trump wykorzystał także okazję, aby uderzyć w Demokratów. Powiedział, że prowadzą "administrację à la Gestapo", nawiązując do tajnej policji nazistów. "I to jest jedyna rzecz, która im została. I według nich jedyny sposób, by wygrać", - powiedział. Trump przyznał, że po oskarżeniu, zdecydował, że "rękawice muszą pójść w ruch" i dodał, że Biden to "najgorszy prezydent w historii naszego kraju. Jest skrajnie niekompetentny. Jest krętacki jak diabli. Jest kandydatem z Mandżurii, akceptuje ogromne sumy pieniędzy od Chin, Rosji, Ukrainy i wielu innych krajów".

Potencjalni kandydaci na wiceprezydenta

Na scenę Trump zaprosił również kilku potencjalnych kandydatów na wiceprezydenta, w tym senatora z Karoliny Południowej Tima Scotta, reprezentantkę Nowego Jorku Elise Stefanik, gubernatora Dakoty Północnej Douga Burguma, senatora z Ohio JD Vance'a, senatora z Florydy Marco Rubio i reprezentanta Florydy Byrona Donaldsa. Jak donosi CNN, lunch był częścią wiosennego spotkania Republikańskiego Komitetu Narodowego na Słonecznym Stanie.

Mocne zaangażowanie w życie partii

Mimo swoich licznych problemów prawnych Donald Trump wydaje się nie troszczyć zbytnio o swoje obecne położenie. Jego ataki na administrację Bidena, jak i potencjalne plany dotyczące przyszłych kandydatów na wiceprezydenta, pokazują, że nadal jest mocno zaangażowany w politykę i życie Partii Republikańskiej.

Źródło: www.businessinsider.com

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!