Awaria w mBanku: Nagłe problemy z autoryzacją transakcji

W ostatnim czasie użytkownicy mBanku zmagają się z poważnymi problemami dotyczącymi autoryzacji transakcji w aplikacji mobilnej. Klienci napotykają trudności z potwierdzeniem przelewów, za co serdecznie przepraszamy. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić normalne funkcjonowanie naszych usług – poinformował bank.

Utrudnienia dla klientów

Według wielu rozgoryczonych klientów mBanku obecnie trudno jest nawet wykonać podstawowe operacje bankowe, takie jak zlecenie przelewu. Normalna autoryzacja transakcji za pomocą aplikacji mobilnej jest niemożliwa, co generuje frustrację i skargi wobec banku. Zdaniem niektórych użytkowników, rozwiązaniem mogłoby być automatyczne przełączenie autoryzacji na SMS-y, szczególnie w obliczu niemożności korzystania z aplikacji. Tego rodzaju kroki mogłyby przynajmniej częściowo rozwiązać obecną sytuację kryzysową.

Niewiadoma przyszłość

Obecnie mBank nie podaje szacowanego czasu przywrócenia pełnej funkcjonalności aplikacji mobilnej. Dlatego nie jest jasne, jak długo klienci banku będą musieli radzić sobie z utrudnieniami. Sytuacja ta pozostaje niepewna, a klienci czekają na dalsze informacje od banku dotyczące naprawy problemów z aplikacją mobilną.

Szybkie rozwiązanie problemu?

Awaria w mBanku znacząco utrudniła korzystanie z aplikacji, co poważnie wpłynęło na możliwość przeprowadzania podstawowych operacji bankowych. Mimo zapewnień banku o podejmowaniu działań w celu przywrócenia normalności, nie podano jeszcze szacowanego czasu naprawy problemów z aplikacją. W związku z tym apeluje się o umożliwienie autoryzacji transakcji za pomocą SMS-ów. Użytkownicy liczą na szybkie rozwiązanie problemu.

Źródło: businessinsider.com.pl

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!