Christine Wilson wygrywa drugi raz w ciągu 10 tygodni w loterii

Christine Wilson z Attleborough w stanie Massachusetts nie po raz pierwszy cieszy się szczęściem w grach losowych. W przeciągu zaledwie 10 tygodni udało jej się dwukrotnie trafić milionową nagrodę w lokalnej loterii. Pomimo że szanse na taki wyczyn wynoszą 283 miliardy do jednego, Wilson to niejedyny szczęśliwy "los" w historii loterii.

Niespodziewane wygrane

W lutym Wilson zdobyła swój pierwszy milion dolarów, grając w loterię o nazwie „Lifetime Millions”. Drugie szczęście spotkało ją w grze "100X Cash". W obu przypadkach zdecydowała się na jednorazową wypłatę, która w jej przypadku wyniosła 650 000 $. Z pierwszej wygranej część pieniędzy przeznaczyła na zakup samochodu typu SUV, podczas gdy drugą kwotę planuje odłożyć na oszczędności.

Historie zwycięzców loterii

Historie loterii pełne są podobnych przypadków. Kevin Miller i Kenneth J. Stokes, obaj z Massachusetts, trafiali szóstkę więcej niż raz. W Wielkiej Brytanii małżeństwo David i Kathleen Long w 2013 roku zdobyli milion funtów, a dwa lata później kolejny milion oraz samochód Jaguar. Jednak niespodziewane bogactwo nie zawsze prowadzi do szczęścia. Niektórzy zwycięzcy popadają w długi, podobnie jak Evelyn Adams z New Jersey, która w latach 1985 i 1986 zdobyła łącznie 5,4 mln dolarów i straciła wszystko na hazardzie.

Szczęście czy przekleństwo?

Dwukrotne trafienie wielkiej wygranej w loterii to rzadkość, a szanse na taki wyczyn wynoszą aż 283 miliardy do jednego. Jednak, jak podkreśla Christine Wilson, kluczową kwestią jest podejście do niespodziewanej fortuny. Ważne jest umiejętne korzystanie z pieniędzy oraz umiejętność powiedzenia "nie" i unikanie impulsywnych wydatków. Nawet jeśli wydaje się to niewiarygodne, warto być przygotowanym na taką możliwość, podobnie jak na długotrwały bieg maratoński.

Źródło: www.businessinsider.com

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!