Właściciele Tesli z włączonym FSD otrzymają miesięczny bezpłatny okres próbny

Wstęp

Elon Musk, CEO firmy Tesla, ogłosił niedawno, że właściciele tych luksusowych elektrycznych samochodów, którzy korzystają już z pełnej funkcji samodzielnego sterowania (FSD), w najbliższych dniach otrzymają miesięczny bezpłatny okres próbny.

Rozwinięcie

FSD (Full Self-Driving) to innowacyjna technologia, która, jak twierdzi firma, może w pełni zautomatyzować całość jazdy bez konieczności sterowania przez kierowcę. Standardowo jest ona dostępna jako opcja przy zakupie nowego samochodu marki Tesla, a także może być dodawana później za dodatkową opłatą.

Zgodnie z ogłoszeniem Elona Muska, właściciele Tesli z już aktywnym FSD otrzymają możliwość bezpłatnego miesiąca korzystania tej funkcji. Wydaje się, że jest to próba zwiększenia liczby użytkowników tej automatycznej funkcji i zbierania większej ilości danych na temat jej działania w praktyce.

Mimo pewnych kontrowersji związanych z funkcją FSD, w tym kwestii bezpieczeństwa i legalności, wiele osób korzysta już z tej funkcji. Darmowy okres próbny może przekonać jeszcze więcej kierowców do wypróbowania pełnej autonomii swojej Tesli.

Podsumowanie

Ciekawi jesteśmy, jak klienci firmy Tesla przyjmą tę ofertę i czy zwiększy to liczbę użytkowników korzystających z Full Self-Driving. Bezpłatny miesięczny okres próbny to z pewnością krok, który przyciągnie uwagę wielu entuzjastów motoryzacji i technologii. Jak to jednak wpłynie na opinię publiczną o funkcji FSD i o całej marce Tesla, dowiemy się już wkrótce.

Załączamy tutaj link do oryginalnego artykułu na ten temat.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!